Očista těla pomocí bylinek dodá ztracenou energii

Málo spíme, špatně jíme, pracujeme ve stresu, nevěnujeme pozornost projevům našeho těla a také trávíme málo času pohybem a na čerstvém vzduchu. To vše jsou velmi časté znaky moderního života, které nám způsobují chronické obtíže a únavu.

Kdo by se nechtěl cítit dobře? I teď na podzim. Právě toto roční období je velmi vhodné pro detoxikaci a očistu těla. Společným jmenovatelem nejčastějších obtíží jsou špatně fungující střeva. Ta jsou zanesena a kvůli tomu nemohou propouštět do těla látky pro správné fungování dalších orgánů. Pokud se budete cítit dobře, půjde vám práce lépe od ruky a bude plnější energie, a to i na podzim.

Bylinky v moderním provedení

Je důležité nejprve tělo vyčistit, detoxikovat, poté nastartovat metabolismus a na závěr pročistit lymfatický systém.  Přesto, že tento proces zní složitě a možná si říkáte, že to, co vám chybí, je právě čas, řešení je jednoduché – bylinky v moderním provedení.  „Vyvinuli jsme celostní způsob detoxikace lidského organismu, který je rozdělen do tří fází. TRIZONES je přírodní produkt složený z bylinek a probiotik. Je velmi jednoduchý na užívání, dokonale očistí tělo a zbaví je parazitů a odpadních látek. Druhá fáze harmonizuje metabolismus a snižuje tělesnou hmotnost a ta třetí odstraňuje přebytečnou vodu a čistí lymfatický systém,“ popisuje bylinkářka Veronika Horáková.

Jaké jsou příčiny našeho oslabení?

Vlivem moderního životního stylu, kde je tělo často oslabené stresem, nedostatkem spánku, znečištěným životním prostředím a také nevhodnými stravovacími návyky, se ke slovu dostávají parazité a doslova nás sžírají zevnitř. To se projevuje v nejrůznějších chronických bolestech, špatném spánku i trávení. Velmi často jsou vnitřní parazité příčinou naší únavy, ztráty energie, dokonce neschopnosti otěhotnět a zhubnout. Pokud máte doma psa nebo kočku, jistě je pravidelně odčervujete. A to žijí ve velmi podobném prostředí jako my. Zkuste letos na podzim dopřát také sobě očistu těla. Není to nic složitého. Bylinné složení TRIZONES, které doporučují bylinkářky ve vašem okolí, vám přírodním způsobem komplexně tělo vyčistí a zharmonizuje vnitřní procesy.  Chcete-li se cítit dobře, vyzkoušejte bylinky v moderním provedení – TRIZONES.

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.