Proč je TRIZONES vhodný právě pro muže?

Očistná kúra je samozřejmě vhodná pro muže i pro ženy, ale buďme k sobě upřímní. V České republice je průměrná roční spotřeba piva na hlavu zhruba 140 litrů. Kdo ho asi vypil víc, muži nebo ženy? A tím rozdíly mezi námi zdaleka nekončí? Kterého muže pohostíte bílým jogurtem, miskou ovesných vloček nebo sušenými celerovými lupínky? Pánská společnost jistě přivítá s větším nadšením talíř přetékající uzeným masem. A to všechno se někde projeví. Česká republika drží smutné evropské prvenství ve výskytu rakoviny tlustého střeva a konečníku.

neozen_trizonez_vizu

Potíže s trávením a nadýmáním patří k nejčastějším příznakům, které avizují nutnost detoxikovat lidský organismus. A kouření nebo alkohol se o vyčištění střev nepostarají. Přitom čistá a dobře fungující střeva zásadním způsobem ovlivňují kvalitu života. Nejčastějším zdrojem infikování je neupravená voda, špatně omyté ovoce nebo zelenina, obecně potraviny a pochopitelně zvířata, včetně domácích mazlíčků. A zvířata jsou nositeli rozmanité škály parazitů. Takže příležitostí k infikaci je víc než dost.

Významnou roli při vzniku rakoviny, ale i jiných – méně závažných – obtíží, hraje životospráva, především skladba potravy. Detoxikační kúra dokáže každému do jisté míry pomoci. Vyčistěte si kompletně střeva, zbavte se všech plísní, toxinů, parazitů a objednejte si TRIZONES . Určitě se vám uleví.

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.