Jak vznikl TRIZONES

Léčivá pravda bylinek

Návrat ke kořenům a hledání příčin našich problémů. Tak by se ve zkratce daly popsat důvody, které vedly třebíčskou bylinkářku Veroniku Horákovou k rozhodnutí pomáhat lidem bylinkami.

Před rokem 1989 v rodině zažili zdravotní problémy, které byly z lékařského pohledu neřešitelné. Začali tedy hledat pomoc jinde. Objevili knihu známé rakouské bylinkářky Marie Treben a začali podle ní dělat bylinné recepty. Základní bylinky si koupili v lékárně, další se naučili poznávat na procházkách v okolí Třebíče. Zdravotní problémy se díky užívání bylinek postupně vytratily. Rozhodli se pokračovat v této cestě a své nabyté zkušenosti předávat dál. Od revoluce funguje rodinný krámek s bylinkami a dnes k nim jezdí klienti nejen z celé České republiky, ale i ze zahraničí.

TRIZONES pro toho, kdo se chce cítit dobře

Veronika Horáková využila praktický přístup v alternativní pomoci lidem a společně se svojí maminkou sestavily přírodní kúru, která je určena pro řešení příčin chronických onemocnění, nevolností a celkové únavy těla. Připravily očistnou kúru s názvem TRIZONES, která je zcela na přírodní bázi. Výrobu zkonzultovaly s firmou na výrobu léčiv a doplňků stravy a otestovaly. A tak se díky nim dostal na trh opravdu jediný komplexní produkt, který řeší příčinu zdravotních problémů, nikoliv jen následky. TRIZONES je tří fázová očistná kúra, která nejprve nenásilnou cestou pročistí střeva, poté upraví metabolické pochody v těle a následně tělo zbaví škodlivých látek přes lymfatický systém. Je to snadno uživatelný potravinový doplněk, který ve třech krocích pomáhá a chrání před civilizačními chorobami. Je možno jej užívat s většinou léků, nicméně není náhradou za léky. TRIZONES je určený pro ty, které trápí alergie, ekzémy, špatné trávení, bolesti hlavy a další chronické obtíže. Díky léčivým účinkům bylinek se tak můžete znovu cítit dobře, plni energie a chuti do života. Nevěříte? Vyzkoušejte stejně jako stovky dalších a chtějte se cítit dobře.