Kdo se už cítí dobře

Do doby než jsem se setkala s očistnou kúrou Trizones, jsem byla odkázána na manuální lymfodrenáže, přístrojovou terapii a cvičení, převážně v nemocnici nebo u soukromých fyzioterapeutů, což mě zatěžovalo, jak časově, tak finančně. Letos v létě jsem poprvé vyzkoušela TRIZONES a už během užívání první fáze došlo ke snížení projevů otoku na noze na minimum a výraznému zlepšení funkce lymfatického systému. Při pokračování kúry jsem kromě zlepšení funkce lymfatického sytému pociťovala i zmenšení únavy. Výrobek můžu vřele všem doporučit.

Mgr. Jana JanouškováMůj problém: Od narození trpím poruchou mízní drenáže, která se projevuje lymfedémem (což u mě znamená otokem nohy okolo kotníku)

Já jsem nadšená. Dlouhá léta jsem běhala po doktorech, trápila mě chronická zácpa. Teprve s kúrou Trizones se to zlomilo. Už při druhé fází užívání jsem cítila změnu, zlepšilo se mi trávení a vyprazdňování. Radost mám i z toho, že v dobré kondici se cítím stále, i po ukončení kúry.

Veronika M.Můj problém: chronická zácpa

Trizones mi koupila manželka jako dárek. Začal jsem pravidelně sportovat - cvičím, jezdím na kole, kontroluji si, co jím a celkově se snažím dostat do lepší kondice. K tomu mi očistná kúra může jenom pomoci. Proto ji užívám, jako chlap to víc neřeším.

Adolf Růžička

Přírodní kúra Trizones na mě v každé fázi působila jinak. Nejdřív jsme zhubla – moje tělo přestalo zbytečně zadržovat vodu. Vyčistila se mi pleť a pozvolna se mi vrátila energie. Dnes se cítím tak dobře, že jsem konečně začala sportovat, všechno si užívám a mám radost ze života.

Monika RůžičkováMůj problém: ztráta energie

Jsem podnikatel a mám náročnou práci, kde si užiju spoustu stresu. Mnoho povinností a starostí v kombinaci s nedostatkem volného času je vražedná kombinace. Díky kúře se cítím líp, mám víc energie a zlepšila se moje celková psychická kondice.

Tomáš - TřebíčMůj problém: ztráta energie

Konečně mám po dlouhé době v pořádku svůj zažívací systém. Veškeré mé problémy s ním zmizely a já už nemusím myslet na nepříjemné stavy, které jsem míval.

Michal HalačkaMůj problém: zažívací problémy s trávením a nadýmáním

Cítím, že díky užívání kúry jsem krásně vyčistila tělo a nastartovala se na změnu životního stylu, ke které dlouho směřuji.

Petra RobotkováMůj problém: nevhodná životospráva

Trizones mi dodal neuvěřitelnou energii a nastartoval funkčnost celého těla, které mi již bez problémů funguje. Cítím, že nyní mám tělo a mysl v rovnováze.

Kamil ČernýMůj problém: únava a komplikované zažívání